Ledenlijst

U kunt de ledenlijst hier als excel-bestand downloaden.
 
Aanhef  Voorl. Voornaam Tussenv. Naam Adres Postcode Plaats E-mail adres Tel. Mob.
Dhr.   Erik   Albers       erikalbers.nl@gmail.com   06 25031831
Dhr. R.M.F. Remco   Ates Dinkellaan 19 2105 VJ Heemstede remco@xs4all.nl 023 5280616 06 2241 7796
Mevr. I.G.D. Iris   Beerkens Havenstraat 42 2101 LC Heemstede Beerkensi@noord-holland.nl   06 41485126
Dhr. T.  Tiemen   Drent Roerdomplaan 45 2106 DG Heemstede tiemendrent@gmail.com 023 5440153 06 23539797
Mevr. J.D.E. Jacqueline    Everout Dr. J.R. Thorbeckelaan 51 2104 XH Heemstede jeverout@gmail.com    
Mevr. C.I. Coline   Flentrop Valkenburgerlaan 2 2103 AN Heemstede colineflentrop@gmail.com   06 1361 2890
Mevr. A.G. Ans   Geerlings van Merlenlaan 40 2101 GE Heemstede ageer@kpnmail.nl 023 5294423  
Mevr. J. Jannemarije   Goedkoop Paulus Buyslaan 10 2101 BH Heemstede jgoedkoop@hotmail.com 023 7852994 06 4901 2071
Dhr. D.R. Dick ten Have Lanckhorstlaan 38 2101 BE Heemstede dick.tenhave@scarlet.nl 023 5281213  
Dhr. W.J. Walter van der Have van Merlenlaan 42 2101 GE Heemstede have200@planet.nl 023 5281701  
Mevr. A.P. Annelies van der Have Alberdingk Thijmlaan 19 2106 EG Heemstede vanderhave@quicknet.nl 023 8921149 06 2475 8360
Dhr. F. Frank ten Have Clivialaan 9 2106 CE Heemstede frank@ten-have.info 023 5478098  
Mevr. C.W. Carole   Havers-Leemans     Heemstede c.havers43@gmail.com   06 1083 1937
Dhr. R.J.L.M. Rembrandt   Heerkens Thijssen Torenlaan 5 2103 AC Heemstede rjlm.heerkens.thijssen@planet.nl 023 5293174  
Dhr. A.H.J. Fons   Hoogenstein Res Novaplein 12 2101XV Heemstede fhoogenstein@gmail.com   06  4882 8848
Mevr. N.C.G. Nine   Huijbers Herfstlaan 6 2103 AV Heemstede ninehuijbers@gmail.com    
Dhr. C.J. Charles   Hulsebosch Herenweg 52 2101 ML Heemstede c.j.hulsebosch@versatel.nl 023 5471677  
Mevr. F. Fridy   Hulsebosch Herenweg 52 2101 ML Heemstede idem 023 5471677  
Mevr. L.J. Lenny   Jagtenberg von Brucken Focklaan 5 2102 XA Heemstede lfjagtenberg@vdepieterman.nl 023 5471341  
Dhr. P.C. Peter   Keyser Borneostraat 47 2103 TP Heemstede peter.keyser@essent.nl   06 3199 2455
Mevr. J.C.L. Lies   Keyser Borneostraat 47 2103 TP Heemstede lies.keyser@quicknet.nl 06 20926935  
Dhr. J.P. Jeroen   Keyser Burg. Postmastraat 2 1461 BX  Zuidoostbeemster jeroenkeyser45@hotmail.com   06 20663471
Dhr. D.H.A. Dick   Kol Havenstraat 47 2102 LB Heemstede dick@koltegels.nl   06 4615 5155
Mevr. E.M.A. Erica   Kremer Javalaan 44 2103 VK Heemstede emakremer@gmail.com    
Dhr. K. Klaas   Kremer Javalaan 44 2103 VK Heemstede muntbaar@gmail.com   06 4790 6526
Mevr. K. Keke   Lammerts Herfstlaan 6 2103 AV Heemstede keke2000@live.nl    
Dhr. O. Olav   Lommerse Herfstlaan 6 2103 AV Heemstede olav@mzhaarlem.nl    
Dhr. F.D. Frans   Overdijk Herenweg 83 b 2105 MD Heemstede frov@hetnet.nl 023 5478970  
Mevr. S.L. Saskia van de Pieterman von Brucken Focklaan 5 2102 XA Heemstede Saskia@vdepieterman.nl    
Mevr. N.H. Nine   Posthumus Lanckhorstlaan 38 2101 BE Heemstede ntenhave@live.nl   06 22256522
Mevr. H.E. Helmie van Ravenstein L. van Wijkplein 7 2101 EL  Heemstede info@hevanravestein.nl    
Dhr. T.  Tom   Smole L. van Wijkplein 7 2101 EL  Heemstede tom.smole1@gmail.com    
Dhr. J.P. Jean Pierre van Son Roerdomplaan 26 2106 DG Heemstede jpson@ziggo.nl 023 5242350 06 1104 4958
Mevr. M.J. Martha   Sypkens Heemsteedse Dreef 247 2101 KH Heemstede msypkens@planet.nl    
Dhr. A.A. Alfred   Thoolen Landzichtlaan 2 2101 ZH Heemstede liathoolen@thoolen.nl 023 5282213  
Mevr. C.N.     Trox – Keijser Overijssellaan 299 2101 TK Heemstede ah.trox@quicknet.nl 023 5287416  
Dhr. E.J. Rik de Valk Alberdingk Thijmlaan 26 2106 EL Heemstede rikdevalk64@gmail.com   06 36 51 01 54
Dhr. C.J.E. Eric van Westerloo Rembrandtlaan 39 2102 BP Heemstede evw90@hotmail.com 023 5285656  
Dhr. J.H.A. Joep   Winters Frederik van Eedenplein 20 2106 ED Heemstede joepenmargreet@gmail.com   06 2226 0766

Geef een reactie

Your email address will not be published.Required fields are marked *