Kandidaat voor de Raad

Raadsleden gezocht Heemstede

Volgend jaar gaat Heemstede naar de stembus om een nieuwe gemeenteraad te kiezen. HBB wil graag haar kandidatenlijst uitbreiden met enthousiaste bewoners uit zo veel mogelijk verschillende wijken in Heemstede. Samen weten wij het beste wat speelt in ons dorp en kunnen we onze bewoners in de straat, buurt en wijken bereiken.

Om in aanmerking te komen voor de kandidatenlijst van HBB woont u in Heemstede en kunt u minimaal vier jaar het raadslidmaatschap in de fractie van HBB op u nemen. U zet zich graag in voor ons dorp en meent een mooie bijdrage te kunnen leveren met uw ervaring, kennis, inzet en betrokkenheid.

Wilt u met ons meedoen en u kandidaat stellen voor de lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart 2022? Neem dan contact met ons op, dan kunnen wij u informeren over de betekenis van het raadslidmaatschap en om te kijken of HBB voor u de juiste partij is!